góly: Heřman J. 2x, Košvanec P. 2x, Vinter V., Heřman V., Makovec S.

asistence: Košvanec P. 2x, Janeček J., Heřman P., Heřman J., Makovec S.

vyloučení: Polena V., Heřman P. 2+10, Makovec S.

Jindřich Janeček - Josef Heřman - Vlastimil Vinter

Petr Košvanec - Vlastimil Heřman - Pavel Heřman

Luboš Řehoušek

HODNOCENÍ UTKÁNÍ

Ani na toto utkání se nám nepodařilo nastoupit alespoň ve dvou pětkách. Sešlo se nás pouze osm. Je to už na zamyšlení.

Nicméně se nám podařil dobrý nástup do zápasu a velmi brzo jsme si vypracovali dvougolový náskok. Po druhé třetině se do kabin odcházelo za stavu 5 : 1 v náš prospěch. Hrál se pohledný rychlý hokej, včetně hry do těla. Bez záludností ve hře. Na každé straně byly přesto uděleny dva osobní tresty. Náš hráč dostal za komentáře k faulu ještě 10 minut a hostující hráč za urážky rozhodčího, trest do konce zápasu. Ve třetí třetině se již projevilo, že je nás málo a postupně nám ubývaly síly. Soupeř naopak stupňoval hru a dotáhl se až na rozdíl jednoho gólu. Nám se naštěstí hned v dalším útoku povedlo kontrovat. Poslední gól jsme dávali při power play soupeře. Pochvalu si zaslouží náš brankář, který nás po celý zápas svými zákroky držel nad vodou.