góly: Holý T., Benda J., Heřman V., Košvanec P.

asistence: Nováček J., Šmrha K., Janeček J., Holý T.

vyloučení: Janeček J. 2, Heřman P. 5 + do konce, Bláha T. 5 + do konce, Benda 2, Holý V. 2

Jindřich Janeček - Josef Heřman - Karel Šmrha

Petr Košvanec - Vlastimil Heřman - Jiří Nováček

Karel Rendl

HODNOCENÍ UTKÁNÍ

Tým ATD nastoupil do zápasu s omlazenou sestavou a na jeho hře to bylo oproti prvnímu zápasu znát.

Hned od prvních minut se hrál rychlý hokej s hrou do těla. ATD se brzy ujalo vedení, na které jsme však rychle zareagovali vyrovnávacím gólem. Ještě během první třetiny byli vyloučeni do konce utkání na každé straně po jednom hráči. A to za vzájemnou potyčku. Dle mého soudu náš hráč do konce jít neměl, jelikož neměl aktivní snahu prát se. Během souboje, který tomuto incidentu předcházel, ztratil u mantinelu helmu. Když si pro ní jel byl napaden hráčem ATD, jehož moc nezajímalo, že se protihráč rvát nechce a bil, aby se asi neřeklo. A myslím, že si do kolonky vítězství může připsat další čárku, jelikož jsme po dlouhé době museli na pohotovost se šitím tržné rány. Správně se v této situaci určitě nezachovali ani rozhodčí, kteří nezabránili několikanásobnému napadení našeho hráče. Hra poté pokračovala dál a otěže zápasu ve druhé třetině přebralo ATD, které si vypracovalo několika brankový náskok. Během druhé třetiny byli do konce utkání vyloučeni na každé straně opět po jednom hráči. Tentokrát bylo podnětem bitky vzájemné oplácení obou hráčů. Nutno podotknout, že tento souboj se odehrál jak se patří, když už to musí být. Objektivně je nutné přiznat, že mírně navrh měl hráč ATD. Do třetí třetiny jsme nastupovali s tím, že musíme dát rychlý kontaktní gól a pokusit se dotáhnout náskok ATD. Opak byl však pravdou a my jsme hned na začátku třetiny inkasovali. V dalším průběhu jsme již kontrolovali hru my a dotáhli se na rozdíl jednoho gólu, na 5 : 4. Bohužel jsme prakticky z protiútoku inkasovali rozhodující gól.