HC Tygři Kolinec - TJ Sokol Týnec 2 : 5 (1 : 1, 1 : 1, 0 : 3)

asistence: Holý T., Polena V., Makovec S., Heřman V. 2x

vyloučení: Holý T. 2, Holý V. 2, Pihera V. 2

Václav Polena - Václav Pihera

Jindřich Janeček - Josef Heřman - Vlastimil Vinter

Josef Pinkas - Vlastimil Heřman - Tomáš Holý

HODNOCENÍ UTKÁNÍ

V tomto zápase jsme se mohli ,v případě výhry, bodově dotáhnout právě na tým Kolince.

Oba týmy nastoupili v nekompletních sestavách. Od začátku se hra přelévala ze strany na stranu a ani jeden z týmů si v prvních dvou třetinách nedokázal vytvořit trvalou převahu. Pokud byly nějaké šance spolehlivě je likvidovali brankáři. Do kabin se odcházelo za stavu 2 : 2. Ve třetí třetině jsme si vytvořili mírnou územní převahu a domácí hrozili především z brejků. Oproti prvním dvoum třetinám se nám podařilo poměrně brzy překonat výborného golmana Kolince. Tento gól byl rozhodující pro další vývoj utkání. Kolinec otevřel hru a nám se podařilo ze dvou přečíslení skórovat a vyhrát tento zápas.

Myslím si, že se jednalo o utkání, kdy se obě mužstva snažila hrát hokej bez zbytečných faulů, protože ty byly velmi přesně posuzovány dvojicí rozhodčích. A to přispělo ke kvalitě utkání.

Navíc se v tomto utkání hattrickem prosadil náš "osmnáctiletý junior" Josef Pinkas. Určitě si na tento výkon na na výročce po konci sezóny vzpomene a dá něco do placu.