Josef Pinkas - Vlastimil Heřman - Petr Košvanec

Pavel Heřman

HODNOCENÍ UTKÁNÍ

Abychom se opět bodově dotáhli na Kolinecké tygry, museli jsme dnes zvítězit.

Utkání to pro nás nebylo vůbec jednoduché, jelikož hosté se ukázali jako velmi houževnatý soupeř s výborně chytajícím golmanem. Úvod utkání jsme zvládli výborně a již ve čtvrté minutě jsme vyhrávali 1 : 0. Soupeř šel do utkání s obranou taktikou a ta se jim dařila naplňovat. Hráli jen na rychlé brejky a my jsme útočili převážně do plných. Když se nám podařilo obranu překonat, vylámali jsme si zuby na hostujícím brankáři, který se v brance opravdu překonával. Ve druhé třetině se nám podařilo vsítit ještě jeden gól. Třetí třetina byla hitparádou našich neproměněných šancí a snahou o udržení vlastní koncentrace našeho golmana. Ten v průběhu zápasu nemusel řešit tolik ošemetných situací jako obvykle. To ale golmani nemají příliš rádi a proto je pro něj vychytaná nula dobrým vysvědčením.

Utkání se hrálo bez zbytečných vyloučení a zákeřností. My jsme nebyly na trestné lavici dokonce ani jednou a to je v našem týmu, řekl bych, téměř nadpozemský jev, který by si měly anály pamatovat, samozřejmě myslím ty písemné. Utkání bylo dobře odřízeno rozhodcovskou dvojicí sušického Áčka.