Kalovy team - TJ Sokol Týnec 3 : 8 (2:1, 6:1, 0:1)

góly: Janeček J. 3x, Heřman J. 3x, Šmrha K., Heřman V.

asistence: Janeček J. 3x, Heřman J. 2x, Pihera V., Heřman V., Heřman P.

vyloučení: Vinter V. 2, Heřman P. 2, Polena V. 2, Holý v. 2, Heřman V. 10 os.

Karel Šmrha - Pavel Heřman - Vlastimil Heřman

Luboš Řehoušek

HODNOCENÍ UTKÁNÍ

V tomto utkáné jsme potřebovali zvítězit, abychom se odlepili ode dna tabulky.

První třetina tomu však nenasvědčovala a my jsme ji vyhráli jen 2:1. Nedařilo se nám proměňovat šance a soupeř nám bruslařsky stačil. V druhé třetině se karta ovšem obrátial. Kalovy sice nejprve vyrovnali, ale my jsme vzápětí odpověděli gólem. Ten však nebyl rozhodčími Svobodou a Veverkou uznán, protože ho prý neviděli. Neviděli ho nicméně jen oni, jinak všichni včetně diváků i soupeře ano. U soupeře ovšem chápu, že se v rámci "fair play" nepřizná. Rozhodčí jsou však těmi, kteří mají vždycky pravdu a proto gól neplatil. Bylo by dobré, aby se na zápasy používali branky, které mají ve své spodní části vystýlku proti odrazu puku z brány. Tento moment nás však zdravě rozčílil a během chvíle jsme zápas šesti góly rozhodli v náš prospěch. Třetí třetina už byla spíše o vyhledávání fyzických kontaktů z obou stran. Nakonec však zvítězil zdravý rozum a utkání se dohrálo bez problémů.