góly: Heřman. J., Janeček J., Polena V., Pihera V.

Jindřich Janeček - Josef Heřman - Tomáš Bláha

Karel Šmrha - Lukáš Zemen - Josef Pinkas

Filip Šťastný - Vlastimil Heřman - Vladimír holý

HODNOCENÍ UTKÁNÍ

Čekalo nás podobné utkání jako se Silnicemi, jelikož soupeř nastoupil jen se šesti hráči v poli.

A dá se říci, že dvě třetiny byly jako podle kopíráku. Spousta našich nevyužitých šancí a výborný gólman Hrádku. Navíc domácí dokázali v úvodu zápasu vstřelit úvodní branku a ta jim dodala potřebné sebevědomí do dalších minut. My jsme se bohužel s přibývajícím časem přizpůsobovali hře soupeře. Místo, abychom hodně bruslili a napadali, hráli jsme na vyčkávanou, že nějaký gól dáme. Ale takhle to v hokeji nefunguje. Za stavu 2 : 1 v náš prospěch, jsme odcházeli po druhé třetině do kabin, kde jsme si vše vyříkali. Ve třetí třetině jsme soupeře již přehrávali. Bylo to díky našemu lepšímu pohybu, ale hlavně soupeři již docházeli i zbytky posledních sil.

Výborně zachytali oba brankáři. Naše produktivita byla hodně mizerná, zejména první útok si vytvořil mnoho šancí, ale proměnil jen minimum. Snad to příště bude lepší.