TJ Sokol Týnec - Stavební Sušice 4 : 4 (0 : 3, 3 : 0, 1 : 1)

góly: Heřman J. 2x, Holý T., Košvanec P.

asistence: Holý V. 2x, Janeček J., Heřman P.

Jindřich Janeček - Josef Heřman - Vlastimil Vinter

Pavel Heřman - Vlastimil Heřman - Jiří Nováček

Filip Šťastný - Lukáš Zemen

HODNOCENÍ UTKÁNÍ

Do prvního utkání sezóny jsme nastupovali v hodně kombinované sestavě, pouze s jedním klasickým obráncem. To se na naší hře projevovalo celý zápas, jelikož naše obrana hrála až moc ofenzívně a zůstávala volná místa v obraně. V první třetině soupeř dokázal potrestat naše chyby a vyhrál ji 3 : 0. Ve druhé třetině jsme již měli ze hry trochu více než soupeř a dokázali jsme naši převahu přetavit ve vyrovnání. Před přestávkou se bohužel zranil jeden z našich hráčů, který si natrhl tříslo, proto bych mu touhle cestou chtěl popřát rychlé uzdravení. Na třetí třetinu nám, ale dorazila náhrada, takže jsme výrazně neoslabili. Ve třetí třetině jsme měli více šancí než soupeř, ale nedokázali jsme je kromě jedné využít. Z branky se radoval i soupeř, který však částečně doplatil na to, že jejich do té doby nejlepší hráč, odešel po udělení malého dvouminutového trestu do šatny.

Na to, že to byl pro obě družstva první zápas v letošní sezóně, se hrál svižný hokej se spoustou branek a šancí na obou stranách. Útok převládl nad obranou. O tom, že se hrálo i čistě, svědčí udělení jen dvou malých trestů. Utkání bylo dobře odřízeno rozhodčími.