HC Sokol Týnec - HC Silnice 4 : 4 (2 : 3 – 2 : 0 – 0 : 1)

asistence: Pihera V., Nováček J., Heřman P., Pinkas J.

Jindřich Janeček - Josef Heřman – Vlastimil Vinter

Tomáš Holý - Pavel Heřman - Jiří Nováček

Lukáš Zemen – Josef Pinkas – Zdeněk Šlapák

HODNOCENÍ UTKÁNÍ

Mlha! Tento přírodní jev byl jasnou dominantou utkání a to píši, aniž bych chtěl jakkoliv snižovat kvality obou mužstev. Když nedohlídnete od brankové čáry na červenou, nedá se snad ani mluvit o regulérnosti takovéhoto utkání. Nicméně se hrálo.

Začátek zápasu vyšel lépe hostům, kteří se brzy ujali vedení. V další části první třetiny se hra srovnala a obě mužstva si vytvářela šance. Do druhé třetiny se nastupovalo za stavu 2 : 3. Otěže zápasu postupně přebrali domácí a vývoj skóre zvrátili na svou stranu. Do šatny se šlo za stavu 4 : 3. V poslední třetině si Týnec vytvořil územní převahu, nicméně jí nedokázal přetavit v góly. Z minima šancí však dokázalo skórovat družstvo Silnic a utkání tak skončilo remízou. Bohužel jsme vyprodukovali mnoho individuálních chyb, které soupeř trestal.